Prečo kupiť u nás?

 

ALEX nakoupil v obchodě

Doporučuje obchod

Naprosto skvělý. Okamžitá reakce, rychlé dodání, komunikace, prostě opravdu spolehlivý a skvělý. Výběr veliký, kvalita vysoká. Hodnotím, jako jeden z nejlepších s nimiž "obchoduji".

Barbi nakoupil v obchodě

Doporučuje obchod

rychle, levne, knofliky ale levne nevypadaji :)

Klára nakoupila v obchodě

Doporučuje obchod

S obchodem "manžetové knoflíčky" jsem byla nad míru spokojena. Objednávala jsem přes Vánoce ve vytíženém čase a chtěla různé návrhy. Komunikace probíhala rychle a ve všem mi vyšli vstříc, vč. doby dodání a provedení knoflíčků. Příště si knoflíčky opět objednám v tomto obchodě. Palec nahoru za servis k zákazníkovi.

Ověřený zákazník nakoupil v obchodě

Doporučuje obchod

veľký výber produktov, prehľadné internetové stráky, příjemná komunikácia, rýchly vybavenie objednávky
Anketa
Ako sa máte?
6 % (9)
35 % (55)
60 % (95)

Spolu hlasovalo: 159
Novinky
Manžetové gombíky železný kríž - 1/3Manžetové gombíky železný kríž - 2/3Manžetové gombíky železný kríž - 3/3
Manžetové gombíky železný kríž - 1
Manžetové gombíky železný kríž - 2
Manžetové gombíky železný kríž - 3

Manžetové gombíky železný kríž

Kód: 1133
Farba: strieborná, rozmer: 18 x 18 mm. Otázky píšte na info@manzetove-knoflicky.eu

Žiadne hodnotenie.
Tovar nie je na sklade
Zlacnené z 35,57 € (Naša normálna cena.)
teraz len 21,74 €

Manžetové gombíky železný kríž
Kríž patrí v dnešnej dobe medzi jedny z najslávnejších a najznámejších symbolov, ktoré sú rozšírené po celom svete. Významov môže mať mnoho, avšak najčastejšie sa spája s náboženstva, či konkrétnymi kultúrnymi skupinami. My sa pri výrobe našich manžetových gombíkov železný kríž inšpirovali práve krížom, nie tým kresťanským, ale pravidelným. Vypožičali sme si tento vzor a navrhli vkusný a veľmi elegantný doplnok, ktorý si získa pozornosť na prvý mieste vďaka svojmu autentickému, neprehliadnuteľnej motívu, následne tiež jemným spracovaním a decentným strieborným vyvedením. Jedná sa o ideálny doplnok pre spoločenské udalosti viac formálneho charakteru, pracovné rokovania či schôdzky, akcie, oslavy či večierky a odporúčame ich nosiť s manžetovými košeľami tmavších farieb.

Máte radi podobne zameranej motívy a designy? Napíšte nám, dajte nám vedieť a podeľte sa s nami o svoj názor, ktorý nás zaujíma. Sme radi za spätnú väzbu zo strany našich zákazníkov. Ďakujeme Vám.

Pri nákupe manžetových gombíkov nie je súčasť dodávky krabička. Preto odporúčame vybrať navyše krabičku, aby sa manžetové gombíky cítili pri preprave v bezpečí a dorazili k Vám v poriadku.

Pozor: Manžetové gombíky nie sú s krabičkou. Pokiaľ chcete krabičku, musí sa zakúpiť osobitne. Pre nákup sa pozrite na našu ponuku tu. Ak si neobjednáte krabičku, odosielame manžetové gombíky v ochranami vrecka, aby nedošlo k poškodeniu.

Cenový alarm

Radi vás budeme informovať o zníženie ceny pod vami zadanú čiastku.

captchaZobraziť iný kód
S týmto tovarom kupujú
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.