Prečo kupiť u nás?

 

ALEX nakoupil v obchodě

Doporučuje obchod

Naprosto skvělý. Okamžitá reakce, rychlé dodání, komunikace, prostě opravdu spolehlivý a skvělý. Výběr veliký, kvalita vysoká. Hodnotím, jako jeden z nejlepších s nimiž "obchoduji".

Barbi nakoupil v obchodě

Doporučuje obchod

rychle, levne, knofliky ale levne nevypadaji :)

Klára nakoupila v obchodě

Doporučuje obchod

S obchodem "manžetové knoflíčky" jsem byla nad míru spokojena. Objednávala jsem přes Vánoce ve vytíženém čase a chtěla různé návrhy. Komunikace probíhala rychle a ve všem mi vyšli vstříc, vč. doby dodání a provedení knoflíčků. Příště si knoflíčky opět objednám v tomto obchodě. Palec nahoru za servis k zákazníkovi.

Ověřený zákazník nakoupil v obchodě

Doporučuje obchod

veľký výber produktov, prehľadné internetové stráky, příjemná komunikácia, rýchly vybavenie objednávky
Anketa
Ako sa máte?
6 % (9)
35 % (55)
60 % (95)

Spolu hlasovalo: 159
Novinky

Svadobné manžetové gombíky

(31)

Svadba je jednou z najdôležitejších udalostí v živote. Tomu by malo zodpovedať aj oblečenie. U mužov by na košeliach rozhodne nemali chýbať manžetové gombíky. Nie tie obyčajné, ale tie dokonale štýlové a elegantné. Naše svadobné manžetové gombíky túto požiadavku stopercentne spĺňajú.

Ponúkame širokú škálu možností, ktoré sa skvele hodí pre tento výnimočný deň. Môžete vyberať z rôznych veľkostí a tvarov, rovnako ako z rôznych materiálov. Do svadobného sortimentu môžeme zaradiť aj možnosti vyrábané na zákazku - podľa vašej predstavy, alebo s dátumom vašej svadby. Tieto sa stanú aj skvelou spomienkou na tento veľký deň.


Stav to4de3900f9fd321743008279ea4e0b6
Strana 1 / 2
| 1 |
 Názov Cena
Strana 1 / 2
| 1 |
Výrobkov na stranu: 18 36 72
 Názov Cena