Prečo kupiť u nás?

 

ALEX nakoupil v obchodě

Doporučuje obchod

Naprosto skvělý. Okamžitá reakce, rychlé dodání, komunikace, prostě opravdu spolehlivý a skvělý. Výběr veliký, kvalita vysoká. Hodnotím, jako jeden z nejlepších s nimiž "obchoduji".

Barbi nakoupil v obchodě

Doporučuje obchod

rychle, levne, knofliky ale levne nevypadaji :)

Klára nakoupila v obchodě

Doporučuje obchod

S obchodem "manžetové knoflíčky" jsem byla nad míru spokojena. Objednávala jsem přes Vánoce ve vytíženém čase a chtěla různé návrhy. Komunikace probíhala rychle a ve všem mi vyšli vstříc, vč. doby dodání a provedení knoflíčků. Příště si knoflíčky opět objednám v tomto obchodě. Palec nahoru za servis k zákazníkovi.

Ověřený zákazník nakoupil v obchodě

Doporučuje obchod

veľký výber produktov, prehľadné internetové stráky, příjemná komunikácia, rýchly vybavenie objednávky
Anketa
Ako sa máte?
6 % (9)
35 % (55)
60 % (95)

Spolu hlasovalo: 159
Novinky

Manžetové gombíky pre mužov

(72)

Symbolom muža nie je len oblek s kravatou. Je to aj drobnosť na rukávoch jeho košele. A to manžetové gombíky. Tie sú odnepamäti symbolom vkusu a elegancie, ale často aj určitého postavenia. Manžetové gombíky pre mužov sú tak módne nevyhnutnosťou. Výber variantov, ktoré dokážeme ponúknuť, je naozaj bohatý. Môžu byť jednoduché aj do posledného detailu prepracované. Môžu byť využité z rôznych materiálov, a to aj za využitia chirurgickej ocele, alebo tkanín.

Nechýba ale ani možnosť nechať si zhotoviť vlastné, a to na základe svojej predstavy, alebo s možnosťou vytvorenia konkrétneho nápisu, či snáď populárneho monogramu.


Stav to4de3900f9fd321743008279ea4e0b6
Strana 1 / 4
| 1 |
 Názov Cena
Strana 1 / 4
| 1 |
Výrobkov na stranu: 18 36 72
 Názov Cena