Prečo kupiť u nás?

 

ALEX nakoupil v obchodě

Doporučuje obchod

Naprosto skvělý. Okamžitá reakce, rychlé dodání, komunikace, prostě opravdu spolehlivý a skvělý. Výběr veliký, kvalita vysoká. Hodnotím, jako jeden z nejlepších s nimiž "obchoduji".

Barbi nakoupil v obchodě

Doporučuje obchod

rychle, levne, knofliky ale levne nevypadaji :)

Klára nakoupila v obchodě

Doporučuje obchod

S obchodem "manžetové knoflíčky" jsem byla nad míru spokojena. Objednávala jsem přes Vánoce ve vytíženém čase a chtěla různé návrhy. Komunikace probíhala rychle a ve všem mi vyšli vstříc, vč. doby dodání a provedení knoflíčků. Příště si knoflíčky opět objednám v tomto obchodě. Palec nahoru za servis k zákazníkovi.

Ověřený zákazník nakoupil v obchodě

Doporučuje obchod

veľký výber produktov, prehľadné internetové stráky, příjemná komunikácia, rýchly vybavenie objednávky
Anketa
Ako sa máte?
6 % (9)
35 % (55)
60 % (95)

Spolu hlasovalo: 159
Novinky

Manžetové gombíky elastické

(7)

Ste zvyknutí, že manžetové gombíky musia byť vyrobené výhradne z kovu, alebo z iného tvrdého a pevného materiálu? Presvedčte sa u nás o opaku a pozrite sa na elastické manžetové gombíky. Varianty, ktoré sa stávajú stále viac populárnymi. A to ako pre svoj materiál, ako aj z dôvodu, že sú spojené s neobyčajným dizajnom, ktorý je podporený originálnymi, často výraznými pastelovými farbami.

To všetko v rôznych tvaroch, ako sú valčeky, alebo uzlíky. Pre mladších mužov, ktorí milujú moderný a netradičný štýl, hravosť, a tiež pre tých, ktorí nechcú zapadnúť, sú riešením, s ktorým nemožno šliapnuť vedľa.


Stav to4de3900f9fd321743008279ea4e0b6