Prečo kupiť u nás?

 

ALEX nakoupil v obchodě

Doporučuje obchod

Naprosto skvělý. Okamžitá reakce, rychlé dodání, komunikace, prostě opravdu spolehlivý a skvělý. Výběr veliký, kvalita vysoká. Hodnotím, jako jeden z nejlepších s nimiž "obchoduji".

Barbi nakoupil v obchodě

Doporučuje obchod

rychle, levne, knofliky ale levne nevypadaji :)

Klára nakoupila v obchodě

Doporučuje obchod

S obchodem "manžetové knoflíčky" jsem byla nad míru spokojena. Objednávala jsem přes Vánoce ve vytíženém čase a chtěla různé návrhy. Komunikace probíhala rychle a ve všem mi vyšli vstříc, vč. doby dodání a provedení knoflíčků. Příště si knoflíčky opět objednám v tomto obchodě. Palec nahoru za servis k zákazníkovi.

Ověřený zákazník nakoupil v obchodě

Doporučuje obchod

veľký výber produktov, prehľadné internetové stráky, příjemná komunikácia, rýchly vybavenie objednávky
Anketa
Ako sa máte?
6 % (9)
35 % (55)
60 % (95)

Spolu hlasovalo: 159
Novinky

Manžetové gombíky oceľ

(12)

Oceľ sa do oblasti šperkárstva dostáva čoraz viac. Aj preto sa stáva veľmi populárnym materiálom, pokiaľ vyberáte manžetové gombíky. Naša bohatá ponuka vás presvedčí o tom, že ide o smer, o ktorý je veľký záujem. Manžetové gombíky z ocele sú obľúbené okrem iného aj preto, že z tohto materiálu je možné vytvoriť dizajnovo dokonalé a prepracované skvosty.

Nechýba ani istota skvelého strieborného vzhľadu, rovnako ako istota kvality. Tá sa podpisuje ako na odolnosti daného gombíkov, tak i na jeho dlhej životnosti. To všetko v spojení s celkom priaznivou cenou, za ktorú sú tieto oceľové varianty predávané.


Stav to4de3900f9fd321743008279ea4e0b6