Prečo kupiť u nás?

 

ALEX nakoupil v obchodě

Doporučuje obchod

Naprosto skvělý. Okamžitá reakce, rychlé dodání, komunikace, prostě opravdu spolehlivý a skvělý. Výběr veliký, kvalita vysoká. Hodnotím, jako jeden z nejlepších s nimiž "obchoduji".

Barbi nakoupil v obchodě

Doporučuje obchod

rychle, levne, knofliky ale levne nevypadaji :)

Klára nakoupila v obchodě

Doporučuje obchod

S obchodem "manžetové knoflíčky" jsem byla nad míru spokojena. Objednávala jsem přes Vánoce ve vytíženém čase a chtěla různé návrhy. Komunikace probíhala rychle a ve všem mi vyšli vstříc, vč. doby dodání a provedení knoflíčků. Příště si knoflíčky opět objednám v tomto obchodě. Palec nahoru za servis k zákazníkovi.

Ověřený zákazník nakoupil v obchodě

Doporučuje obchod

veľký výber produktov, prehľadné internetové stráky, příjemná komunikácia, rýchly vybavenie objednávky
Anketa
Ako sa máte?
6 % (9)
35 % (55)
60 % (95)

Spolu hlasovalo: 159
Novinky

Manžetové gombíky + motýlik

(52)

Symbolom dokonalého muža nie sú len manžetové gombíky. Sú to aj ďalšie elegantné doplnky. K tým sa rozhodne radí aj štýlový motýlik. Zabudnite na klasická čierna riešenie a pozrite sa na varianty, ktorá vás dokážu odlíšiť od okolia. V našom sortimente nájdete pánske motýliky jedinečných designov a farebných vzorov.

K nim pridávame tiež nevyhnutný vreckovka, v rovnakom dizajne. A aby bolo vaše zladenie dokonalé, sú súčasťou tiež rovnako farebný pár manžetových gombíkov. Voľba pre každého muža, ktorý chce pôsobiť elegantným a zladeným dojmom, ale zároveň nechce zložito premýšľať nad vhodnou kombináciou.


Stav to4de3900f9fd321743008279ea4e0b6
Strana 1 / 3
| 1 |
 Názov Cena
Strana 1 / 3
| 1 |
Výrobkov na stranu: 18 36 72
 Názov Cena