Prečo kupiť u nás?

 

ALEX nakoupil v obchodě

Doporučuje obchod

Naprosto skvělý. Okamžitá reakce, rychlé dodání, komunikace, prostě opravdu spolehlivý a skvělý. Výběr veliký, kvalita vysoká. Hodnotím, jako jeden z nejlepších s nimiž "obchoduji".

Barbi nakoupil v obchodě

Doporučuje obchod

rychle, levne, knofliky ale levne nevypadaji :)

Klára nakoupila v obchodě

Doporučuje obchod

S obchodem "manžetové knoflíčky" jsem byla nad míru spokojena. Objednávala jsem přes Vánoce ve vytíženém čase a chtěla různé návrhy. Komunikace probíhala rychle a ve všem mi vyšli vstříc, vč. doby dodání a provedení knoflíčků. Příště si knoflíčky opět objednám v tomto obchodě. Palec nahoru za servis k zákazníkovi.

Ověřený zákazník nakoupil v obchodě

Doporučuje obchod

veľký výber produktov, prehľadné internetové stráky, příjemná komunikácia, rýchly vybavenie objednávky
Anketa
Ako sa máte?
6 % (9)
35 % (55)
60 % (95)

Spolu hlasovalo: 159
Novinky

Pánske manžetové gombíky

(22)

Nielen košele a oblek, ale aj manžetové gombíky sú považované za symbol každého muža. Dôraz na ich vzhľad a jedinečnosť nie je len symbolom elegancie súčasnej doby, ale siaha ďaleko do minulosti. Hľadáte tie pravé? Pozrite sa všetky pánske manžetové gombíky, ktoré vám ponúkame. Ako sa segmentu jednoduchších, tradičných a decentných riešenie, tak z kategórie úplne unikátnych dizajnových skvostov.

Vďaka našej špecializácii sa dokážeme prispôsobiť aj vašim požiadavkám a vyrobiť vám gombíky s určitým nápisom, alebo také, ktoré budú od A do Z zodpovedať vašej konkrétnej predstave o vzhľade a použitých materiáloch.


Stav to4de3900f9fd321743008279ea4e0b6
Strana 1 / 2
| 1 |
 Názov Cena
Strana 1 / 2
| 1 |
Výrobkov na stranu: 18 36 72
 Názov Cena