Prečo kupiť u nás?

 

ALEX nakoupil v obchodě

Doporučuje obchod

Naprosto skvělý. Okamžitá reakce, rychlé dodání, komunikace, prostě opravdu spolehlivý a skvělý. Výběr veliký, kvalita vysoká. Hodnotím, jako jeden z nejlepších s nimiž "obchoduji".

Barbi nakoupil v obchodě

Doporučuje obchod

rychle, levne, knofliky ale levne nevypadaji :)

Klára nakoupila v obchodě

Doporučuje obchod

S obchodem "manžetové knoflíčky" jsem byla nad míru spokojena. Objednávala jsem přes Vánoce ve vytíženém čase a chtěla různé návrhy. Komunikace probíhala rychle a ve všem mi vyšli vstříc, vč. doby dodání a provedení knoflíčků. Příště si knoflíčky opět objednám v tomto obchodě. Palec nahoru za servis k zákazníkovi.

Ověřený zákazník nakoupil v obchodě

Doporučuje obchod

veľký výber produktov, prehľadné internetové stráky, příjemná komunikácia, rýchly vybavenie objednávky
Anketa
Ako sa máte?
6 % (9)
35 % (55)
60 % (95)

Spolu hlasovalo: 159
Novinky

Dámske manžetové gombíky

(17)

Manžetové gombíky nie sú len symbolom mužov. Môžu ich nosiť aj ženy, a to u rôznych kostýmov, ku ktorým dokonale padnú. Dámske manžetové gombíky urobia z každej ženy dokonalú a elegantnú dámu, ktorá má štýl.

Nielen, že na prvý pohľad zaujmú ako štýlové doplnok spoločenského oblečenia, ale možno ich čiastočne vnímať aj ako zaujímavý šperk. Aj preto v dámskych modeloch nájdete unikátny kamene, ako je rubín, jantár, ametyst a celý rad ďalších, ktoré z nich robia jedinečné a výrazné unikáty. Od použitého kameňa i materiálu sa odvíja aj ich farba, ktorá môže skvele ladiť s ďalšími prvkami vášho oblečenia.


Stav to4de3900f9fd321743008279ea4e0b6