Domov / Prečo náš eshop?
Prečo kupiť u nás?

 

ALEX nakoupil v obchodě

Doporučuje obchod

Naprosto skvělý. Okamžitá reakce, rychlé dodání, komunikace, prostě opravdu spolehlivý a skvělý. Výběr veliký, kvalita vysoká. Hodnotím, jako jeden z nejlepších s nimiž "obchoduji".

Barbi nakoupil v obchodě

Doporučuje obchod

rychle, levne, knofliky ale levne nevypadaji :)

Klára nakoupila v obchodě

Doporučuje obchod

S obchodem "manžetové knoflíčky" jsem byla nad míru spokojena. Objednávala jsem přes Vánoce ve vytíženém čase a chtěla různé návrhy. Komunikace probíhala rychle a ve všem mi vyšli vstříc, vč. doby dodání a provedení knoflíčků. Příště si knoflíčky opět objednám v tomto obchodě. Palec nahoru za servis k zákazníkovi.

Ověřený zákazník nakoupil v obchodě

Doporučuje obchod

veľký výber produktov, prehľadné internetové stráky, příjemná komunikácia, rýchly vybavenie objednávky

Prečo náš eshop?

1. Osobný prístup ku každému zákazníkovi
Náš eshop predáva manžetové gombíky inak ako mnoho ďalších. Neponúkame jeden pár 10x. V ponuke máme vždy maximálne 2 až 3 páry. Snažíme sa ponúkať menší počet manžetových gombíkov ao to mať väčšiu ponuku výberu. Pokiaľ potrebujete špecifické gombíky, napíšte nám na info@manzetove-knoflicky.eu. Pokúsime sa Vám ich zaistiť.

2. Na Slovensko expedujeme tovar do 24 hodín.
Doručenie na Slovensko je už do D+2. Väčšinou doručujeme balíček do 48 hodín. Do Bratislavy sa darí doručovať aj D+1

3. Môžete tovar vrátiť do 14 + 14 dní po zakúpení
Na tom by nebolo nič také neobvyklé. Zo zákona musíme vrátiť peniaze, ak vrátite tovar do 14 dní. Ale my ideme ďalej. My Vám k týmto 14 dňom pridáme ďalších 14 dní. Takže pokiaľ vrátite tovar do mesiaca, vrátime Vám peniaze späť.

4. Ak sú gombíky skladom, expedujeme ich ihneď
Pokiaľ idú gombíky kúpiť, znamená to, že sú skladom a expedujeme ich ešte v ten deň alebo druhý deň po objednávke. Snažíme sa tak vychádzať v ústrety ľuďom, ktorí potrebujú gombíky veľmi rýchlo na spoločenskú akciu a nemôžu čakať.

5. Komunikujeme aj cez víkend
Snažíme sa s Vami komunikovať aj cez víkend. Manžetové gombíky nie sú sortiment ako práčka alebo televízia. Väčšinou nám zákazníci píšem v čase, keď relaxujú a oceňujem našu rýchlu reakciu napríklad aj cez víkendy alebo sviatky. Nie vždy sa to darí, ale snažíme sa o to.

6. Nájdete nás na sociálnych sieťach
Práve na sociálnych sieťach nájdete novinky a budete dostatočne informovaní o novinkách v ponuke. Môžete s nami súťažiť o pekné ceny. Staňte sa našimi fanúšikmi a zapojte sa…

 

7. Gravírujeme manžetové gombíky
Podľa Vašich požiadaviek vyrobíme gravírovanie iniciálu a logá do 10 dní po odsúhlasení gr. návrhu. Súčasti dodávky je krabička poštovné zadarmo. Ukážky našich výrobkov nájdete na Instagrame.

8. Overené zákazníkmi od Heuréky
Vďaka Vám sme získali prestížny certifikát "Overené zákazníkmi", ktorý robí z nášho eshopu miesto, kde môžete nakupovať bezpečne a so zárukou od Heuréky.

9. Referencie, ktoré hovoria za všetko
Prečítajte si niektoré referencie, ktoré nám napísali naši klienti. Ďakujeme! Referencie o našom eshope