Prečo kupiť u nás?

 

ALEX nakoupil v obchodě

Doporučuje obchod

Naprosto skvělý. Okamžitá reakce, rychlé dodání, komunikace, prostě opravdu spolehlivý a skvělý. Výběr veliký, kvalita vysoká. Hodnotím, jako jeden z nejlepších s nimiž "obchoduji".

Barbi nakoupil v obchodě

Doporučuje obchod

rychle, levne, knofliky ale levne nevypadaji :)

Klára nakoupila v obchodě

Doporučuje obchod

S obchodem "manžetové knoflíčky" jsem byla nad míru spokojena. Objednávala jsem přes Vánoce ve vytíženém čase a chtěla různé návrhy. Komunikace probíhala rychle a ve všem mi vyšli vstříc, vč. doby dodání a provedení knoflíčků. Příště si knoflíčky opět objednám v tomto obchodě. Palec nahoru za servis k zákazníkovi.

Ověřený zákazník nakoupil v obchodě

Doporučuje obchod

veľký výber produktov, prehľadné internetové stráky, příjemná komunikácia, rýchly vybavenie objednávky
Anketa
Ako sa máte?
6 % (9)
35 % (55)
60 % (95)

Spolu hlasovalo: 159
Novinky

Manžetové gombíky dizajnové

(197)

Manžetové gombíky majú za cieľ nielen podporiť eleganciu každého muža - alebo aj ženy. Ich cieľom môže byť aj to, aby ho dokázali odlíšiť. K tomu sú ako stvorené dizajnové manžetové gombíky. Riešenie, ktoré už na prvý pohľad ukazuje, že je úplne unikátne a že zaujme na prvý pohľad.

Naša ponuka zaujme treba variantmi, ktoré upútajú svojou výraznou zlatou farbou, rovnako ako variantmi, ktoré sú do posledného detailu prepracované, alebo majú jedinečné zdobenie. Nechýba ale ani úplne netradičné tvary a motívy, rovnako ako nechýba kombinácia s radom rôzne farebných kameňov. To všetko táto kategória dokáže ponúknuť.


Stav to4de3900f9fd321743008279ea4e0b6
Strana 1 / 11
| 1 |
 Názov Cena
Strana 1 / 11
| 1 |
Výrobkov na stranu: 18 36 72
 Názov Cena