Prečo kupiť u nás?

 

ALEX nakoupil v obchodě

Doporučuje obchod

Naprosto skvělý. Okamžitá reakce, rychlé dodání, komunikace, prostě opravdu spolehlivý a skvělý. Výběr veliký, kvalita vysoká. Hodnotím, jako jeden z nejlepších s nimiž "obchoduji".

Barbi nakoupil v obchodě

Doporučuje obchod

rychle, levne, knofliky ale levne nevypadaji :)

Klára nakoupila v obchodě

Doporučuje obchod

S obchodem "manžetové knoflíčky" jsem byla nad míru spokojena. Objednávala jsem přes Vánoce ve vytíženém čase a chtěla různé návrhy. Komunikace probíhala rychle a ve všem mi vyšli vstříc, vč. doby dodání a provedení knoflíčků. Příště si knoflíčky opět objednám v tomto obchodě. Palec nahoru za servis k zákazníkovi.

Ověřený zákazník nakoupil v obchodě

Doporučuje obchod

veľký výber produktov, prehľadné internetové stráky, příjemná komunikácia, rýchly vybavenie objednávky
Anketa
Ako sa máte?
6 % (9)
35 % (55)
60 % (95)

Spolu hlasovalo: 159
Novinky

Manžetové gombíky so sponou na kravatu

(39)

Mať na rukávoch svoje košele je niečo, čo je považované za absolútny štandard každého elegantného muža. V tomto sortimente vám ponúkame bohatý výber možností, s ohľadom na vaše predstavy, na váš vkus, ale aj s ohľadom na zladenie s ďalšími prvkami vášho obleku. A jedným z hlavných je stále populárny spona na kravatu.

Pokiaľ ju zladíte s vašimi gombíky na rukávoch košele, ukážete okolie, že sa viete obliecť skutočne elegantne a štýlovo. My vám to uľahčíme a tak si možno vybrať set, ktorý bude materiálovo, designovo i farebne dokonale ladiť. Skvelá voľba pre muža, ktorý nechce hľadať jednotlivé kúsky samostatne.


Stav to4de3900f9fd321743008279ea4e0b6
Strana 1 / 3
| 1 |
 Názov Cena
Strana 1 / 3
| 1 |
Výrobkov na stranu: 18 36 72
 Názov Cena