Prečo kupiť u nás?

 

ALEX nakoupil v obchodě

Doporučuje obchod

Naprosto skvělý. Okamžitá reakce, rychlé dodání, komunikace, prostě opravdu spolehlivý a skvělý. Výběr veliký, kvalita vysoká. Hodnotím, jako jeden z nejlepších s nimiž "obchoduji".

Barbi nakoupil v obchodě

Doporučuje obchod

rychle, levne, knofliky ale levne nevypadaji :)

Klára nakoupila v obchodě

Doporučuje obchod

S obchodem "manžetové knoflíčky" jsem byla nad míru spokojena. Objednávala jsem přes Vánoce ve vytíženém čase a chtěla různé návrhy. Komunikace probíhala rychle a ve všem mi vyšli vstříc, vč. doby dodání a provedení knoflíčků. Příště si knoflíčky opět objednám v tomto obchodě. Palec nahoru za servis k zákazníkovi.

Ověřený zákazník nakoupil v obchodě

Doporučuje obchod

veľký výber produktov, prehľadné internetové stráky, příjemná komunikácia, rýchly vybavenie objednávky
Anketa
Ako sa máte?
6 % (9)
35 % (55)
60 % (95)

Spolu hlasovalo: 159
Novinky

Krabičky manžetové gombíky

(19)

Na manžetové gombíky možno pozerať nielen ako na symbol elegancie a vkusu, ale aj na ako výnimočný doplnok, vo forme šperku. Preto je k nim vhodné aj správne pristupovať. Pozrite sa na krabičky na manžetové gombíky, v ktorých môžete tie svoje správne a kvalitne uchovávať.

Budete ich mať bezpečne uložené na požadovanom mieste, rovnako ako ich budete chrániť pred prachom a radom ďalších nepriaznivých vplyvov. K dispozícii máme varianty určené nielen pre jeden pár gombíkov, ale aj také riešenia, ktoré pojmú aj niekoľko rôznych jednotlivých párov. Také sa hodí pre tých najnáročnejších mužov, ktorí chcú mať vo svojich doplnkoch prehľad.


Stav to4de3900f9fd321743008279ea4e0b6
Strana 1 / 2
| 1 |
 Názov Cena
Strana 1 / 2
| 1 |
Výrobkov na stranu: 18 36 72
 Názov Cena