Domov / Manžetové gombíky z chirurgickej ocele
Prečo kupiť u nás?

 

ALEX nakoupil v obchodě

Doporučuje obchod

Naprosto skvělý. Okamžitá reakce, rychlé dodání, komunikace, prostě opravdu spolehlivý a skvělý. Výběr veliký, kvalita vysoká. Hodnotím, jako jeden z nejlepších s nimiž "obchoduji".

Barbi nakoupil v obchodě

Doporučuje obchod

rychle, levne, knofliky ale levne nevypadaji :)

Klára nakoupila v obchodě

Doporučuje obchod

S obchodem "manžetové knoflíčky" jsem byla nad míru spokojena. Objednávala jsem přes Vánoce ve vytíženém čase a chtěla různé návrhy. Komunikace probíhala rychle a ve všem mi vyšli vstříc, vč. doby dodání a provedení knoflíčků. Příště si knoflíčky opět objednám v tomto obchodě. Palec nahoru za servis k zákazníkovi.

Ověřený zákazník nakoupil v obchodě

Doporučuje obchod

veľký výber produktov, prehľadné internetové stráky, příjemná komunikácia, rýchly vybavenie objednávky

Manžetové gombíky z chirurgickej ocele

Chirurgická oceľ je materiálom, s ktorým sa stretnete nielen v oblasti klasického šperkárstve. Tento materiál prenikol aj do segmentu, ktorým sú manžetové gombíky. Ide o voľbu, ktorá ponúkne dokonale hladký a lesklý vzhľad, ktorý vďaka svojmu striebornému odtieni zaujme na prvý pohľad. Manžetové gombíky z chirurgickej ocele zaujmú aj svojou kvalitou.

Aj to je prednosť tohto jedinečného materiálu. Ako pokiaľ ide o mechanickú odolnosť, tak odolnosť voči rôznym vplyvom, alebo ak ide o farebnú stálosť. Kto hľadá gombíky, ktoré sa budú skvele hodiť na niektorú z unikátnych a výnimočných príležitostí, ten s týmto materiálom nešliapne vedľa.


Vyberte parametre tovaru
Výrobkov na stranu: 40 80 100 Tretinová galéria Malé riadky