Domov / Novinky / Manžetové gombíky ako bontón
Prečo kupiť u nás?

 

ALEX nakoupil v obchodě

Doporučuje obchod

Naprosto skvělý. Okamžitá reakce, rychlé dodání, komunikace, prostě opravdu spolehlivý a skvělý. Výběr veliký, kvalita vysoká. Hodnotím, jako jeden z nejlepších s nimiž "obchoduji".

Barbi nakoupil v obchodě

Doporučuje obchod

rychle, levne, knofliky ale levne nevypadaji :)

Klára nakoupila v obchodě

Doporučuje obchod

S obchodem "manžetové knoflíčky" jsem byla nad míru spokojena. Objednávala jsem přes Vánoce ve vytíženém čase a chtěla různé návrhy. Komunikace probíhala rychle a ve všem mi vyšli vstříc, vč. doby dodání a provedení knoflíčků. Příště si knoflíčky opět objednám v tomto obchodě. Palec nahoru za servis k zákazníkovi.

Ověřený zákazník nakoupil v obchodě

Doporučuje obchod

veľký výber produktov, prehľadné internetové stráky, příjemná komunikácia, rýchly vybavenie objednávky

Manžetové gombíky ako bontón

Pravidlá spoločenského správania sú celkom rozsiahle. Pokiaľ ide o obliekanie, rozhodne musíme povedať, že medzi základ spojený s významnými udalosťami patria aj manžetové gombíky. Nie sú iba bontónom spojený s poslednými niekoľkými desiatkami rokov.

Pravidlá spoločenského správania sú celkom rozsiahle. Pokiaľ ide o obliekanie, rozhodne musíme povedať, že medzi základ spojený s významnými udalosťami patria aj manžetové gombíky. Nie sú iba bontónom spojený s poslednými niekoľkými desiatkami rokov. Ich vznik je datovaný do obdobia 17. storočia. Už v tom čase mali veľký význam, ktorý pretrval do dnešnej doby.

Ako zvoliť tie správne?


Že sú súčasťou bontónu, to už viete. Nie každý ale tuší, aký typ zvoliť s ohľadom na konkrétnu udalosť. Najprv sa pozrieme na udalosti slávnostnejšie. Sem sa dokonale hodia také varianty, ktoré zaujmú. Teda prevedenie, ktoré je farebné, je lesklé a trblietavé, alebo je kombinované s rôznymi druhmi vsadených kameňov. Také variácie sa hodia na udalosti, ako napríklad:

  • Svadba
  • Ples
  • Životné jubileum

Potom je tu ešte druhá kategória. Manžetové gombíky menej výrazné. Teda menšieho prevedenia, v matných odtieňoch. Všeobecne môžeme povedať, že sa jedná o prevedenie konzervatívne. Také sa hodí primárne do práce, na rôzne stretnutia a rokovania.

Dôležitá je aj zladenosť


Aký typ vybrať podľa udalosti, už viete. Teraz sa pozrime aj na to, akú farbu, či konkrétny motív zvoliť v súvislosti s vašim celkovým outfitom. Ukázať, že sa viete obliekať, ide celkom ľahko. Stačí myslieť na jednu dôležitú vec – tou je zladenosť. Konkrétny vzhľad môžete ladiť napríklad k vašim hodinkám, k prsteňoch na rukách, alebo napríklad k vašej retiazke.

Rovnako tak je možné manžetové gombíky zladiť s kravatou či motýlikom, alebo vreckovkou pri saku. Tu už to môže byť ťažšie. V tomto prípade odporučíme kúpu hotových setov. Danú trojicu je možné zaobstarať v jednotnom dizajne. Zaobstaráte nielen všetko, čo symbolizuje dobre oblečeného gentlemana, ale tiež zaistíte to, že okolie ohromíte tým, nakoľko sa vám podarilo manžetový gombík zladiť s ostatnými prvkami vášho spoločenského odevu.