Domov / Manžetové gombíky Swarovski
Prečo kupiť u nás?

 

ALEX nakoupil v obchodě

Doporučuje obchod

Naprosto skvělý. Okamžitá reakce, rychlé dodání, komunikace, prostě opravdu spolehlivý a skvělý. Výběr veliký, kvalita vysoká. Hodnotím, jako jeden z nejlepších s nimiž "obchoduji".

Barbi nakoupil v obchodě

Doporučuje obchod

rychle, levne, knofliky ale levne nevypadaji :)

Klára nakoupila v obchodě

Doporučuje obchod

S obchodem "manžetové knoflíčky" jsem byla nad míru spokojena. Objednávala jsem přes Vánoce ve vytíženém čase a chtěla různé návrhy. Komunikace probíhala rychle a ve všem mi vyšli vstříc, vč. doby dodání a provedení knoflíčků. Příště si knoflíčky opět objednám v tomto obchodě. Palec nahoru za servis k zákazníkovi.

Ověřený zákazník nakoupil v obchodě

Doporučuje obchod

veľký výber produktov, prehľadné internetové stráky, příjemná komunikácia, rýchly vybavenie objednávky

Manžetové gombíky Swarovski

Kryštály Swarowski nemusí byť nutne len ozdobou mnohých šperkov. Môžu ich obsahovať aj vybrané manžetové gombíky. Daný kryštál dokáže výrazne podporiť ich vzhľad tým, že budú pôsobiť originálnym a luxusným dojmom. Manžetové gombíky s kryštálmi Swarowski sa preto stávajú obľúbenou kategóriou v našom sortimente.

Spojený štýlových a kvalitných gombíkov od nás, a jedinečného kameňa skvele funguje. K dispozícii máme ako decentné prevedenie, s jedným drobným kameňom, tak aj netradičné riešenia, ktoré sú nimi doslova posiate. Navyše s možnosťou vybrať si z viacerých farebných odtieňov, ktoré sú len tie klasické, teda číre, s dokonalým leskom pri správnom svetelnom uhle.


Vyberte parametre tovaru
Výrobkov na stranu: 40 80 100 Tretinová galéria Malé riadky