Domov / Novinky / Ako sa správne zapínajú manžetové gombíky na košeli
Prečo kupiť u nás?

 

ALEX nakoupil v obchodě

Doporučuje obchod

Naprosto skvělý. Okamžitá reakce, rychlé dodání, komunikace, prostě opravdu spolehlivý a skvělý. Výběr veliký, kvalita vysoká. Hodnotím, jako jeden z nejlepších s nimiž "obchoduji".

Barbi nakoupil v obchodě

Doporučuje obchod

rychle, levne, knofliky ale levne nevypadaji :)

Klára nakoupila v obchodě

Doporučuje obchod

S obchodem "manžetové knoflíčky" jsem byla nad míru spokojena. Objednávala jsem přes Vánoce ve vytíženém čase a chtěla různé návrhy. Komunikace probíhala rychle a ve všem mi vyšli vstříc, vč. doby dodání a provedení knoflíčků. Příště si knoflíčky opět objednám v tomto obchodě. Palec nahoru za servis k zákazníkovi.

Ověřený zákazník nakoupil v obchodě

Doporučuje obchod

veľký výber produktov, prehľadné internetové stráky, příjemná komunikácia, rýchly vybavenie objednávky

Ako sa správne zapínajú manžetové gombíky na košeli

Manžetové gombíky nie sú iba doplnkom spoločenského oblečenia. Sú určite aj symbolom elegancie a toho, že sa muž vie správne obliekať. Pokiaľ premýšľate nad tým, že si ich tiež zaobstaráte, je potrebné vedieť, ako sa správne zapínajú. Tu je to hlavné, čo musíte vedieť.

Manžetové gombíky nie sú len doplnkom spoločenského oblečenia. Sú určite aj symbolom elegancie a toho, že sa muž vie správne obliekať. Ak premýšľate nad tým, že si ich tiež zaobstaráte, je potrebné vedieť, ako sa správne zapínajú. Tu je to hlavné, čo musíte vedieť.

Máte správnu košeľu?

     Ak je pre vás využitie manžetových gombíkov premiéra, dá sa s najväčšou pravdepodobnosťou očakávať, že nemáte ani správnu košeľu. Okrem gombíkov teda investujte aj do nej. Také, ktorá má na konci rukávov manžety, ktoré umožnia zapnutie práve pomocou manžetových gombíkov. Obľúbené sú dnes košele univerzálne, ktoré možno nosiť s gombíkmi, aj bez nich.

Z vonkajšej strany

     Košeľu máte oblečenú a konce rukávov máte pripravené na navlečenie manžetového gombíkov. Z akej strany je prestrčiť? Vždy je to zo strany vonkajšej. Tým docielite, že pri zvesení rúk bude motív manžetového gombíkov vidieť, zatiaľ čo jeho zapínanie bude zo strany vnútornej, teda u vášho tela. Základom je trocha šikovnosti, pretože na prvýkrát sa vám bude zdať, že prestrčenie gombíkov oboma dierkami nie je jednoduché. Chce to len trochu cviku a uvidíte, že sa vám daný krok podarí.

Manžetový gombík zaistite

     Väčšina gombíkov na našom trhu je vyrábaná v takzvanom "T" prevedení. To znamená s pohyblivou časťou. Tú jednoducho prevlieknete dierkami manžety, a akonáhle je gombík na svojom mieste, pohyblivý koniec otočíte.

     Tým dôjde k zabezpečeniu gombíkov na správnom mieste. V tú chvíľu je náramok správne zapnutý a nehrozí, že by sa z dierky manžety akokoľvek vyvliekol.

Nezabudnite na úpravu

     To isté realizujte aj u druhého rukáva. Akonáhle máte hotovo, je nutná ešte finálna úprava. Vyrovnajte gombík do správnej polohy a upravte aj rukáv a samotnú manžetu. Až teraz nastáva chvíľa, kedy si oblečiete aj sako, ešte raz všetko skontrolujete a už môžete vyraziť do spoločnosti.